A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Německo - Diskuze

Původní dotaz

Velikonoce v Německu

08.03.2011 00:05:52 | Jiří Kuchta
Jiří Kuchta
Uvažuji o výletu do Německa o Velikonocích.
Potřeboval bych ale vědět, jestli to má vůbec cenu. Pokud by bylo o Velikonocích všechno (obchody, památky, turistické atrakce) zavřené, tak by to asi nemělo cenu. Byl jsem loni na Velikonoce v Polsku, a tam bylo totálně mrtvo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.03.2018 06:52 195.113.142.***
Re: Velikonoce v Německu  

Tak jsem vyzkoušela předvelikonoční atmosféru ve východním Německu, konkrétně Drážďany, Budyšín, Zhořelec a Žitavu. Města krásná, hezké historické památky, ale po nějaké velikonoční atmosféře ani památky. Docela mě to zklamalo. První velikonoční trhy a výzdobu jsem viděla až po návratu v Praze a při cestě na chalupu v Ronově. Příště vyzkouším jinou oblast - máte někdo nějaké tipy???? Předem díky Dáša :-)

Jiří Kuchta 27.03.2018 18:41
Re: Velikonoce v Německu  

Pár let uběhlo... Loni jsem jel do Němec na velikonoční výlet, Oblast Durynsko (Quedlinburg, Thale, Wernigerode, Goslar). Bylo tam nádherně a příjemně, vřele doporučuji !

Neregistrovaný uživatel
15.03.2018 06:32 195.113.142.***
Velikonoční trhy - Drážďany, Budyšín, Zhořelec  

Tak to ještě zkouším. Nikdo nebyl, nebo sem už nikdo nechodí?????

Neregistrovaný uživatel
08.03.2018 06:48 195.113.142.***
Velikonoční trhy - Drážďany, Budyšín, Zhořelec  

Dobrý den, netušíte někdo jestli jsou v Drážďanech nějaké velikonoční trhy podobné jako u nás? Nemyslím tím výstavu orchideí, ale klasický trh na náměstí.
A ještě jestli někdo z Vás byl v předvelikonočním čase v Budyšíně, Zhořelci a Žitavě - má cenu se tam jet podívat. Předem díky

Dominik Skoták
14.04.2014 13:13 188.75.191.***
Velykonoce v Nemecku  

Mynulí rok sem bil na prázninach v měnecku z babyčkou. BILO TO VELYCE ZUPER !!! Mam totyš rat vajycka. >:) >:)

Vašek
14.04.2014 13:06 188.75.191.***
Ahojky pusinky  

na ho*no :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Oskarka 13.03.2011 18:56
RE: Velikonoce v Německu  

Dobrý den,

strávila jsem loňské Velikonoce v Německu. Němci mají velikonoční pátek a pondělí svátek, takže obchody jsou zavřené, tak jako neděle. Co se týče památek, to bohužel nemůžu říct, podnikali jsme výlety do přírody v okolí a na jarní trh, což je v podstatě jak u nás pouť s kolotoči.

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Jiří Kuchta 08.03.2011 00:05
Velikonoce v Německu  

Uvažuji o výletu do Německa o Velikonocích.
Potřeboval bych ale vědět, jestli to má vůbec cenu. Pokud by bylo o Velikonocích všechno (obchody, památky, turistické atrakce) zavřené, tak by to asi nemělo cenu. Byl jsem loni na Velikonoce v Polsku, a tam bylo totálně mrtvo.

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu