A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Německo - Diskuze

Původní dotaz

Kempy - spaní v autě

21.12.2010 14:23:02 | petr08
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak je to s kempama v německu a spaním v autě někde na parkovišti nebo polňačce u lesa...Oblast Rujana a Usedom.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.05.2018 11:43 46.23.52.***
Re: Usedom  

Jenže z kempu neodjedete brzy ráno, musíte čekat až otevřou kancelář a odbaví vás. Příklad: Letos chceme na jednu noc k Baltu a ráno ve 4.30 vyrazit do Berlína do ZOO: Myslíte, že nás pustí z kempu ve 4.30? Ani omylem, takže parkoviště v Zinnowitz, oblíbený Hamburger Dunne Bistro u pláže a pak mezi Zinnowitz a Zempinem přenocujeme na pláži. Občas to jinak nejde, není to jen o "zaplacení jedné noci" !!!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.08.2017 12:50 212.24.157.***
Re: Kempy - spaní v autě  

Rozhodně doporučuji i spaní přímo u moře a ne v kempu. Tedy pokud máte jako my obytný automobil. Ten poskytne záchod i sprchu s teplou vodou. Němci jsou v pohodě, pokud jste normální a nenecháváte po sobě nepořádek. My jezdíme na Rujánu už 8 let. Je tam moc hezky, málo lidí na plážích a moře příjemně ochladí. Má od 17-20st., záleží na místě Rujány. Většinou se drží na 18st. Nahoře je moře studenější. Vždycky říkám, že je tam počasí jako u nás u rybníku. Někdy teplo a jindy zima na větrovku. Přesto Balt milujeme :-) a rádi se tam vracíme a kempy vynecháváme.

Neregistrovaný uživatel
03.06.2014 16:45 195.191.204.***

propána jána spát v autě >:)hrůza pomyslet... co takhle stan a zaplatit si jednu noc v kempu ... umějt se wc atd...

• Anonym (3)
jiri
20.09.2011 19:42 89.103.28.***
spani v aute v berline  

Zdravim chtel jsem se zeptat kde jse da zaparkovat a prespat v aute v berline? jde to treba na parkovištich P+R docela by me to zajimalo protoze tam mame ject za tyden. Ale chteli by jsme nekde aby jse dalo dojit podivat na pamatky. dekuju moc emeil kobe8@seznam.cz

• Anonym (19)
  • Anonym (1)
litoš,ustí nl
16.06.2011 12:40 188.92.11.***
Re: Kempy - spaní v autě  

ahoj,pokud mužu poradit mi jezdíme každý rok do kempu pod stan v koserowě usedom ale hodně záleží na počasí to chce hlídat jak tam hlásaj to počasí jinak je tam hezky nemáme rádi moc velký vedra a taky hlavu na hlavě voda je max 19/21 stupnu,jsme z ustí nl, takže jedem po dálnici skoro až tam,tam kam jezdíme 520km což zas není tak mnoho za stan auto 2x dosplelé 1 dítě 19/21 euro na 1 den,kemp je plně vybaven jak čistotou tak obchody kousek pěšky asi 1,km procházkou je neto kde se vše dá nakoupit jako u nás,na netu když si zadáte kemp koserow tak se vám ukáže i s fotkama mi tam jsme aspon spokojený češi tam opět začínají jezdit,do polska jeto od tam tud cca 15 km,vloni jsme se tam zajel podívat jak se opustí německo a začně polsko tam vjedete do černý špinavé díry prostě moc velký rozdíl oproti němcum tak jsmesi řekli že se radši vrátíme do něm na polsko jsme rychle zapoměli to polsko je tak nějak cenově stejný jak německo ale když už se jede na dovolenou nesmí se zas tak moc koukat na ceny jinak vřele doporučuji ten koserow vždy s námi jednala slušně lidi se tam neznaj a všecky se zdravěj i když se potkali jednou v životě 8-)

• Anonym (1)
Hana
01.06.2011 20:57 88.101.111.***

Dobrý den a nevíte, jak vyhledat levné ubytování na 1 noc v okolí Dortmundu?

• Anonym (6)
pesfilipes 22.01.2011 20:42
RE: Usedom  

zase otazka jak ... muzes spat treba pod kerem a nikomu to vadit nebude - lidi proc se ptate na takove hovadiny

• Anonym (3)
HonzaJez
09.01.2011 07:42 193.165.146.***
Usedom  

Ahoj,

myslím, že není problém, viděl jsem na Usedomu spát lidi v autech mimo kempy, přímo ve městě na parkovišti. Stejně tak na odpočívadlech u dálnice, lidi klidně spí ve spacáku mimo auto. My jsme jednou po ceste na Usedom spali někde na benzince v autě, policajti tam s baterkama kontrolovali auta, dívali se dovnitř, ale to kvůli zlodějům. Jinak na Usedom už jezdíme cca.5 let a můžu jenom doporučit.

Honza

• Anonym (17)
  • Anonym (18)
petr08
21.12.2010 14:23 85.71.160.***
Kempy - spaní v autě  

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak je to s kempama v německu a spaním v autě někde na parkovišti nebo polňačce u lesa...Oblast Rujana a Usedom.

• Anonym (1)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu